Users:

Events

Naujausia informacija


Spalio 6-8 d.

TARPTAUTINĖ MIŠKO, MEDŽIOKLĖS, ŽŪKLĖS IR GYVULINKYSTĖS TECHNOLOGIJŲ PARODA "SPRENDIMŲ RATAS 2016"

Paroda vyks Aleksandro Stulginskio universitete.
Tai vienintelė tokio pobūdžio paroda šalyje, padedanti susipažinti su besikeičiančia aplinka, naujomis aplinkosaugos idėjomis, miškininkystės, medžioklės, žūklės ir gyvulininkystės bei aplinkos tvarkymo temomis.
Parodoje „Sprendimų ratas 2015" dalyvavo 115 firmų, asociacijų, organizacijų ir apie 200 augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Estijos, Baltarusijos. Bendras parodos plotas sudarė 38 600 kv.m. Per tris dienas parodoje apsilankė apie 58 tūkst. žmonių.

Išsamesnę informaciją rasite www.sprendimuratas.lt

 

Spalio 8 d.

SEMINARAS "GAMTINĖ SODININKYSTĖ-NE KĄ DARYTI, KAD SODAS BŪTŲ SVEIKAS IR DERLINGAS, O KO NEDARYTI, KAD JIS TIKRAI TOKS BŪTŲ".

Seminarą veda Saulius Jasionis, gamtinės žemdirbystės Lietuvoje pradininkas, propaguotojas ir praktikas, parašęs tris knygas apie natūralų ūkininkavimą.
Seminaras vyks Vilniaus Mokytojų namų svetainėje, adresu Vilniaus g. 39. Pradžia 11 val.

Seminaro temos:
1. Kas yra gamtinė sodininkystė. Kodėl mes tiesiog privalome sode atsisakyti "modernių agrotechninių veiksmų ir sodininkauti atsižvelgdami į gamtos dėsnius bei vaismedžių prigimtinius poreikius. Kaip tą padaryti.
2. Nuo ko priklauso vaisių kokybė. Kaip užauginti pačius vertingiausius vaisius - sveikatos šaltinį.
3. Gamtinio sodo įveisimas rudenį.
4. Atsakymai į dalyvių klausimus.

Seminaro kaina 15 Eu.  Būtina išankstinė registracija tel. 8 682 58016 arba el.paštu i.ostrauskiene@gmail.com. Seminaro trukmė 3 val.


Renginiai Lietuvoje

Renginiai kitose šalyse