Vartotojams:

Naujienos

Naujienų archyvas

2018 02 08 Utenoje įvyko Asociacijos organizuotas seminaras-mokymai "Sveiki ir gražūs želdiniai - misija įmanoma!" Renginys buvo skirtas miesto savivaldybės ir seniūnijų darbuotojams, komunalininkams dirbantiems su viešųjų erdvių želdiniais. Taip pat buvo pakviesti ir miesto gyventojai.

Seminare pranešimus skaitė Asociacijos nariai Danguolė Liagienė, Ingrida Vainauskienė, Idalija Marčiulionienė, Vilmantas Petrauskas. Taip pat dėkojame už pranešimus mūsų kolegoms Kristinai Ulkienei, Sigitui Daveniui bei Jūratei Paragytei.

 

 

 

Šiais metais atvykę į talką Japoniškame sode genėjome ir formavome pušelės su Meistru Hajime Watanabe.
Daugiau nuotraukų

 

 

Asociacijos narių susitikimas Restoje 2017 UAB "Dotnuva baltic" palapinėje. Buvo ne tik malonu vėl pasimatyti, bet ir kartu su "Dotnuva baltic" atstovais aptarti skirtingų rūšių vejas, jų tręšimo būdus, priežiūrą keičiantis oro sąlygomis, vejų priežiūrą golfo aikštynuose ir t.t...

Jau kelinti metai Asociacijos nariai bei jų kolegos yra kviečiami prisijungti prie darbų kuriant Japoniškame sodą   Kretingos raj. Darbėnuose.
Rugpjūčio 25 - 28 dienomis smagia tradicija tapusia talkoje, vadovaujant Japoniško sodo Meistrui Hajime Watanabei, buvo pasodinta apie 600 pušaičių.
Kviečiu pasidžiaugti šios talkos akimirkomis.