Vartotojams:

Renginiai

 

Naujausia informacija

 

 

 

 

Sausio 17 d.

 

Viešas renginys - paskaita apie Šveicarijos Botanikos sodus, kalnus ir JTO būstinę


Vilniaus universiteto botanikos sodas

 

VU Botanikos sodo specialistė R.Šimėnaitė, iliustruodama nuotraukomis, papasakos apie Šveicariją, unikalią šalį, kuri traukia turistus savo savita gamta ir įspūdingais kalnais. Tačiau dar įspūdingesni Šveicarijos botanikos sodai, kuriuose galima pamatyti alpinių augalų ekspozicijas, įspūdingo dydžio medžius bei edukacines erdves. Atvykus į Ženevą, būtina aplankyti Jungtinių Tautų Organizacijos būstinę, kurioje ne tik priimami svarbūs sprendimai visam pasauliui, bet ir eksponuojama begalė meno kūrinių.

Daugiau informacijos

 

 

 

 

Sausio 18 d.


UAB "Floratita Dizainas" organizuojami kursai "UAB "FLORALITA DIZAINAS" PATIRTIS TAIKANT NAUJAS MEDŽIAGAS, TECHNOLOGIJAS IR SPRENDIMUS PRIVAČIŲ SKLYPŲ PROJEPROJEKTAVIME IR ŽELDINIME"

 

 

Vilnius

 

Kursai skirti kraštovaizdžio projektavimo ir apželdinimo specialistams siekiantiems tobulinti savo žinias.
Į šiuos kursus taip pat kviečiame profesinių centrų ir kolegijų dėstytojus, ruošiančius kraštovaizdžio projektavimo ir apželdinimo specialistus.Kursus veda antros kartos sodininkas, dailininkas, gėlininkas, kraštovaizdžio specialistas, UAB "Floralita dizainas" savininkas ir kūrybos vadovas Vladimiras Eicher-Lorka.
UAB "Floralita dizainas" daugiau nei 25 metus dirba kraštovaizdžio projektavimo ir apželdinimo srityje, yra įgyvendinusi daugybę projektų įmonių, valstybinių pastatų teritorijose, individualiose valdose.

Daugiau informacijos

 

 

 

 

Sausio 25 d.

 

UAB "Floratita Dizainas" organizuojami kursai " Meninis augalų formavimas ir priežiūra"


Vilnius

 

Kursai, skirti augalų specialistams, apželdintojams bei mėgėjams norintiems plėsti savo žinias augalų genėjimo, meninio formavimo ir jų priežiūros srityje.
Kursus veda antros kartos sodininkas, dailininkas, gėlininkas, kraštovaizdžio specialistas, UAB "Floralita dizainas" savininkas ir kūrybos vadovas Vladimiras Eicher-Lorka.
UAB "Floralita dizainas" daugiau nei 25 metus dirba kraštovaizdžio projektavimo ir apželdinimo srityje, yra įgyvendinusi daugybę projektų įmonių, valstybinių pastatų teritorijose, individualiose valdose.

Daugiau informacijos

 

 

 

 

 Vasario  2 d

 

Lietuvos arboristikos akademija organizuojama diskusija  Europos medžių lajų genėjimo standarto rengimo klausimu

 

Vilnius, Aplinkos ministerija

 

Europos arboristikos tarybos pavedimu pradedamas rengti Europos medžių lajų genėjimo standartas, vienas iš pagrindinių sumedėjusių augalų gerovės ir apsaugos urbanizuotose teritorijose užtikrinimo norminių aktų. Standarto rengimo poreikį bei pažangą pristatys Standarto rengimo grupės vadovas dr. inž. Jaroslav Kolařík (Čekijos Respublika), vienas Čekijos nacionalinių sumedėjusių augalų gerovės ir apsaugos standartų autorių.
Nemokamas renginys vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.
Daugiau informacijos 

 

 

Renginiai Lietuvoje

Renginiai kitose šalyse