Vartotojams:

Renginiai

 

Naujausia informacija

 

 

Spalio 20 d.


Lietuvos urbanistinis forumas


Panevėžys

 

Kokia yra Lietuvos miestų vizija ir ateitis?
Į šį klausimą ieškome atsakymų jau nuo Lietuvos nepriklausomybės, o kasmetinis urbanistinis forumas šiais metais to klaus jau vienuoliktąjį kartą.
2017m. spalio 20d. Lietuvos aplinkos ministerija, Panevėžio miesto savivaldybė, Lietuvos urbanistinių inovacijų tinklas (LUIT) ir Lietuvos Nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) kartu su kitais partneriais organizuoja XI-ąjį Lietuvos urbanistinį forumą, skirtą Lietuvos urbanistinės vizijos temai.
XI-asis urbanistinis forumas kviečia architektus, urbanistus, miestų administracijos bei bendruomenių atstovus, nekilnojamo turto vystytojus bei visus, kurie domisi miesto kūrimo ir jo atsinaujinimo procesais ar aktyviai domisi tvariu miesto gyvenimu.
Forumas inspiruos įdomiomis paskaitomis ir tarptautine patirtimi, kuria dalinsis žymūs ekspertai iš užsienio. Jo metu dalyviai įsitrauks į interaktyvias diskusijas, kūrybines dirbtuves bei ekskursijas. Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija apdovanos ir įvertins geriausius Lietuvos architektūros ir urbanistikos projektus.

Daugiau informacijos

 

 

 

Rugsėjo 29 - spalio 1 d.

 

Dekoratyvinių augalų ir vaismedžių sodinukų mugė "RUDENS SPALVOS"

 

Klaipėda

Daugiau informacijos

 

 

 

 

Rugsėjo 22 d.

 

Tarptautinė konferencija
"URBANIZIUOTOSE TERITORIJOSE AUGANČIŲ MEDŽIŲ BŪKLĖS VERTINIMO AKTUALIJOS"


Vilnius, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, Antakalnio 25

 


Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija (KMAIK) ir Lietuvos arboristų asociacija (LARA), bendradarbiaujant su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba organizuoja tarptautinę praktinę konferenciją "Urbanizuotose teritorijose augančių medžių būklės vertinimo aktualijos".
Konferencija rengiama atsižvelgiant į šiuo metu vis dažniau iškylančias želdynų ir atskirų medžių būklės vertinimo problemas didžiuosiuose šalies miestuose, siekiant pristatyti objektyviai medžių būklės (stabilumo) analizei skirtą įrangą, pasidalinti patirtimi tarp vietos ir užsienio arboristikos, želdynų priežiūros specialistų, medžių fitopatologijos ekspertų, aplinkosaugininkų, vyriausybinių organizacijų bei miestų savivaldybių atstovų. Konferencijoje maloniai sutiko dalyvauti Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir kraštovaizdžio departamento Saugomų teritorijų ir kraštovaizdžio skyriaus, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos bei Valstybinės miškų tarnybos atstovai, Vilniaus, Kauno ir kitų miestų savivaldybių administracijų už želdynų priežiūrą atsakingų skyrių atstovai, todėl tikimės efektyvaus apsikeitimo patirtimi ir įvairiapusės vaisingos diskusijos.

Daugiau informacijos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renginiai Lietuvoje

Renginiai kitose šalyse